Kas yra „Ripple“?
„Ripple“ yra „peer-to-peer“ mokėjimo protokolas, sukurtas naudoti finansų įmonėse, tokiose kaip bankai ir mokėjimo teikėjai. Iš pradžių pavadintas „Opencoin“, „Ripple“ paspartina tarpvalstybinius sandorius už mažas sąnaudas, pašalindamas tarpininkus, kurie šiuo metu yra šiuolaikiniai sandorių metodai, pvz., Pasenusi SWIFT sistema.
Oficiali jo valiuta „Ripple“ žetonas (XRP) yra priemonė, kuri bus naudojama mainams tarp sandorių šalių. Nors naudojant „blockchain“ technologiją, „Ripple“ skiriasi nuo „Bitcoin“, nes tai yra centralizuota, o ne decentralizuota valiuta.
„Ripple“ moneta, žinoma kaip skaitmeninis mokėjimų turtas, kelia keletą ryškių skirtumų nuo kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“..
Savo svetainėje „Ripple“ teigia, kad ji sukurta remiantis „pažangiausia„ blockchain “technologija, kuri yra keičiama“. „Ripple“ atvirojo kodo paskirstytoji knyga leidžia subjektams atlikti operacijas keliomis valiutomis, naudojant savo vidinę kriptovaliutą XRP. Kaip teigė Vargšeliams padedanti konsultacinė grupė (CGAP) 2015 m. „Ripple daro mokėjimams ką SMTP el. paštu, o tai leidžia skirtingų finansinių institucijų sistemoms tiesiogiai bendrauti “.
Kaip veikia Ripple
Žemiau pateiktas paveikslėlis, iliustruojantis procesą, kaip „Ripple“ skiriasi nuo iki šiol naudojamų mokėjimų prieš interneto tinklus.
Šiems klausimams yra trys „sprendimai“, kuriuos „Ripple“ pasiūlė bankams:
- „xCurrent“: programinė įranga, suteikianti greitą atsiskaitymą už tarpvalstybinius mokėjimus
- „xRapid“: mažų sąnaudų likvidumas įgalinant XRP pagal pareikalavimą
- „xVia“: standartinė sąsaja, kurią subjektai naudoja mokėjimams siųsti visame pasaulyje
Ripple privalumai
Kaip parodyta aukščiau, dabartinė mokėjimų struktūra remiasi tarpininkais vykdant operacijas. „Ripple“ sprendžia su tuo susijusius klausimus palengvindama greitesnius, pigesnius sandorius ir sumažina reikšmingą riziką, susijusią su trečiosiomis šalimis.
Pasaulio prekybos organizacijos duomenimis, mokesčiai, susieti su dabartine pasauline mokėjimo sistema, kasmet kainuoja 1,6 trln. Pasak „Ripple“ svetainės, dabartinė sistema taip pat yra lėta, nepatikima ir, tiesą sakant, nepriimtina mūsų dienai amžiuje.
Mokėjimai atsiskaito vidutiniškai 4 sekundes. Palyginti su „Ethereum“, kai atsiskaitymams skirta „Bitcoin“ skirta 2+ minutes ir 1+ valandas, tai yra žaibo greitis, ypač palyginti su dabartinėmis „tradicinėmis“ sistemomis, kurios trunka 3-5 dienas.
Be to, XRP yra ypač keičiama. Nors „Ethereum“ gali apdoroti 15 operacijų per sekundę, o „Bitcoins“ – 3-6 operacijas per sekundę, „XRP“ įvykdo 1500 operacijų per sekundę.
Kaip nusipirkti Ripple
Tiesiog sunku įsigyti „XRP“, tačiau, jei norite tai padaryti, viena patikimų biržų, leidžiančių įsigyti debeto ir kreditines korteles, yra „Bitstamp“. Tokie mainai kaip „CoinMama“ ir „Coinbase“ leidžia jums įsigyti „Bitcoin“ per kreditines korteles. Kaip ir daugelyje kitų altkoinų, gavę „Bitcoin“ (tai gali užtrukti iki savaitės „Coinbase“), galėsite įnešti ar „siųsti“ monetas į kitą piniginę tokiose biržose kaip „Binance“..
Apdorojus operaciją ir pervedus lėšas, galėsite prekiauti savo „Bitcoin“ XRP. Tačiau tiek „Coinbase“, tiek „CoinMama“ reikalauja patvirtinti asmens tapatybės dokumentą (pvz., Licenciją ar pasą) prieš leidžiant jums pirkti naudojant jų turimus mokėjimo metodus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip įsigyti XRP, galite apsilankyti „Ripple“ svetainėje, kurioje pateikiamas išsamus mainų sąrašas ir pirkimo instrukcijos, susijusios su tomis biržomis. čia.
Kaip parodyta aukščiau esančio paveikslėlio kainų grafike, „Ripple“ iki pastaruoju metu patyrė gana pastovų ir lėtą augimą. Rašymo metu masinis pasaulinis susidomėjimas „Ripple“ kainuoja 2,66 USD, tai yra dramatiškai padidėjęs maždaug 1056%, palyginti su prieš mėnesį. Lapkričio 30 d. Jį buvo galima nusipirkti už 0,23 USD. Kainų padidėjimo priežastys yra sklandantys gandai, kad žetonas bus pridėtas prie „Coinbase“, ir „Ripple Labs“ pranešimai apie įvairias partnerystes su finansinėmis institucijomis..
„Ripple“ rinkos viršutinė riba yra apytiksliai maždaug 108 milijardai dolerių (ir kasdien didėja), o apyvartoje yra beveik 39 milijardai XRP. Reikėtų atkreipti dėmesį į 24 valandų pokytį, esantį paveikslėlyje kairėje, paveikslėlyje, kuris padidėjo 90,67%.
„Ripple“ populiarios biržos
Rašymo metu XRP galima įsigyti daugiau nei 50 biržų. Tai apima populiarius mainus, tokius kaip
„Binance“ dažnai laikomas geriausiu biržos pasirinkimu dėl mažų mokesčių.
Kaip laikyti „Ripple“
Priklausomai nuo to, kaip naudojate XRP (pvz., Jei planuojate prekybą HODLing ar dienos prekybą), galite ieškoti skirtingų būdų, kaip išsaugoti savo žetonus, kaip nurodyta toliau.
- Aparatinės piniginės: Didžioji knyga „Nano S“
- Internetinės piniginės: Vartai, Bendrosios įmokos
- Stalinės piniginės: „Rippex“, Skrudinta piniginė
- Mobiliosios piniginės: skrudinta piniginė
„Ripple“ partnerystė
Anot savo svetainės, „Ripple“ turi daugiau nei 100 klientų visame pasaulyje, įskaitant 75 ir daugiau klientų, kurie pradės „XRP“ naudoti komerciškai. Paskutinės „Ripple“ antraštės apima didelių vardų partnerystes finansų pasaulyje, pavyzdžiui, Japonijos firmą „SBI Holdings“, kurios kartu planuoja toliau skatinti „Ripple“ diegimą kituose Japonijos finansiniuose subjektuose. Šis pranešimas yra pagrindinis sandoris: tai reiškia, kad XRP bus pagrindiniame etape, nes „nacionalinė bankų organizacija“ pirmą kartą naudoja virtualią valiutos keitimo priemonę. Kiti su „Ripple Labs“ dirbantys banko gigantai yra Ispanijos bankų grupė „Santander“ ir NYC įsikūrusi „American Express“.
Išvada
Praėjusį mėnesį „XRP“ užfiksavo finansines antraštes su neseniai išaugusia kaina. Dabartinė SWIFT sistema, kurią „Ripple“ dažnai lygina su visuotinėmis mokėjimų paslaugomis, buvo sukurta 1973 m. (Prieš 44 metus).
Susijęs su daugiau nei 11 000 finansų įstaigų daugiau nei 200 šalių, stebina tai, kad nors per šį laiką įvyko daugybė neįtikėtinų technologinių naujovių, viena iš paskutiniųjų matė atnaujinimą – pramonė, turinti tiek daug galios ir įtakos.
Naudojant „Ripple“ funkcionalumą ir numatomą naudojimąsi finansinių paslaugų pramonėje, nenuostabu, kad investuotojai įsitraukia į veiksmą. Tikrieji „Ripple“ tikintieji tai vertina kaip bankų ateitį ir laiko investicijas ilgam laikui. Nėra nepagrįsta manyti, kad „Ripple“ gali pakeisti pasenusią SWIFT sistemą ir atlikti ilgus, brangius mokėjimus praeityje..
Kitas įdomus aspektas yra „Ripple“ įtaka vargšams, kuriems dažnai neleidžiama naudotis banko paslaugomis. Anot CGAP, „pasenusi infrastruktūra neturi sąveikumo ir mokėjimams atlikti dalyvauja keli tarpininkai. Tai sukelia vėlavimus, išlaidas ir riziką, trukdančią mokėjimo sistemoms tinkamai aptarnauti vargingiausius pasaulio gyventojus “. Taigi, nors daugelis kriptovaliutų bendruomenės narių priešinasi „Ripple“ dėl to, kad ji yra „bankų moneta“, jos įgyvendinimas galbūt galėtų tapti didele paslauga pasaulyje..