Geriausios šifravimo monetos 2020 m .: galutinis sąrašas

Bitcoin yra tik viena iš daugelio egzistuojančių kriptovaliutų. „CoinGecko“ savo svetainėje pateikia daugiau nei 8000 atskirų žetonų, nors nėra aišku, kiek iš jų vis dar veikia.

Bitcoin alternatyvos vadinamos altcoins. Kai kurie yra naudingesni nei kiti. Bet kurios yra geriausios?

Čia pateikiamas geriausių 2020 m. Kriptovaliutų monetų sąrašas su nuorodomis į kiekvienos žetonos paskelbtus monetų tyrimus..

1. Bitcoinas (BTC)

Garsiausia pasaulyje kripto moneta „Bitcoin“ buvo išleista 2009 m. Pradžioje. Tai yra plačiausiai pasaulyje pritaikytas žetonas ir suteikė pagrindą daugeliui kriptovaliutų šakių..

Bitcoin yra brangus. 2018 m. Jis pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 20 000 USD, o didžiąją 2020 m. Dalį išleido nuo 8 000 iki 10 000 USD.

Galite nusipirkti „Bitcoin“ biržoje arba įsigyti mano kompiuteryje. Jūs netgi galite išbandyti „Bitcoin“ savo „Android“. Jei nuspręsite kasinėti kompiuteriu, norint gauti rimtą pelną, jums reikės vieno geriausių kasybos GPU.

Kai turėsite šiek tiek „Bitcoin“, įsitikinkite, kad jį laikote saugioje neprisijungus prie šaltos piniginės. Prieš pradėdami naudoti, tiesiog saugokitės įprastų „Bitcoin“ sukčiavimo atvejų.

Norite išsamiau ištirti „Bitcoin“ saugojimo sprendimus? Peržiūrėkite mūsų kripto piniginių vadovą.

2. Ethereum (ETH)

„Ethereum“ yra antra pagal dydį kriptovaliuta pasaulyje.

Tarp Ethereum ir Bitcoin yra keletas esminių skirtumų. Svarbiausias skirtumas yra išmaniųjų sutarčių naudojimas.

Nors teoriškai „Bitcoin“ gali priimti paprastas išmaniąsias sutartis, „Ethereum“ buvo sukurtas specialiai šiam tikslui. Jis buvo sukurtas naudojant ERC žetonų standartus.

Pažangios sutartys reiškia, kad „Ethereum“ naudoja daug realiame pasaulyje, įskaitant decentralizuotų programų (DApps) prieglobą.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite geriausias „Ethereum“ mokymo programas internete.

3. Binansinė moneta (BNB)

binance

„Binance Coin“ yra vidinis „Binance“ šifravimo biržos ženklas. Tai suteikia sumažintus prekybos mokesčius „Binance“ platformoje, tačiau taip pat turi keletą paskirčių už biržos ribų.

Pats „Binance“ yra nepaprastai populiarus. Tai yra viena iš geriausių pasaulyje kripto mainų dėl savo lengvai naudojamos programos ir plataus ženklų palaikymo. Vienintelis trūkumas yra KYC procesas, tai reiškia, kad turėsite patvirtinti „Binance“, kad galėtumėte naudoti programą.

(Pastaba: JAV vartotojai turės naudoti atskirą „Binance US“ dėl vyriausybės nuostatų. Peržiūrėkite keletą geriausių amerikiečių kripto mainų alternatyvoms.)

4. „Bitcoin Cash“ (BCH)

„Bitcoin Cash“ yra viena iš labiausiai žinomų „Bitcoin“ šakių. Jis buvo skirtas išspręsti kai kurias Bitcoin mastelio problemas.

Žymiai padidėjo operacijų per sekundę skaičius nuo septynių iki 70. Vis dar nėra arti 24 000 „Visa“, bet žingsnis teisinga linkme.

5. „Litecoin“ (LTC)

Kita šifravimo moneta iš mūsų sąrašo yra „Litecoin“. „Litecoin“ yra viena iš senesnių kriptografinių monetų – pirmasis blokas buvo iškastas 2011 m. Spalio mėn.

Žetonu siekiama suteikti greitesnę ir pigesnę „Bitcoin“ alternatyvą (nors tai vis dar nėra vienas iš greičiausių šifravimo tinklų).

6. Ripple (XRP)

„Ripple“ teikia tris pagrindines paslaugas: realaus laiko bendrojo atsiskaitymo sistemą (AARL), valiutos keitimą ir perlaidų tinklą..

Unikaliai, „Ripple“ gali būti lengvai pritaikoma viskam. Tai gali būti tarpininkas tarp dviejų turto, kurio valiutos kursas paprastai nebūtų taikomas.

Kaip ir „Bitcoin“, „Ripple“ taip pat galima išleisti realaus pasaulio ekonomikoje.

7. „Monero“ (XMR)

monero

„Monero“ yra viena geriausių privačių kriptovaliutų pasaulyje. Jis naudoja „CryptoNight“ darbo įrodymo algoritmą, skambučių parašus, slaptus adresus ir konfidencialias žiedų operacijas, kad užtikrintų, jog niekas, stebėdamas „Monero“ blokų grandinę, žinos, kur siunčiami žetonai arba kiek yra saugoma atskirose piniginėse..

8. Kardanas (ADA)

„Cardano“ veikia panašiai kaip „Ethereum“. „Blockchain“ sukurtas išmaniesiems kontraktams priimti, ypatingą dėmesį skiriant finansinėms sutartims.

9. NEO (NEO)

NEO yra pirmoji Kinijos viešoji blokų grandinė. Iš pradžių vadintas „Antshares“, 2017 m.

Moneta nori būti naujos pasaulinės „išmaniosios ekonomikos“ šerdimi. Tuo tikslu NEO turi tris pagrindinius komponentus: skaitmeninį turtą, skaitmeninę tapatybę ir pažangias sutartis.

10. NEM (XEM)

NEM yra išmaniojo turto blokų grandinė. Skalė siekia 4000 operacijų per sekundę, o infliacija nėra lygi. Projektas yra įsikūręs ne Singapūre.

11. „ChainLink“ (NUORODA)

grandinės jungtis

„ChainLink“ yra decentralizuotas „blockchain“ orakulų tinklas. „Blockchain“ orakulas panaikina spragą tarp išmaniosios sutarties ir išorinių duomenų, kurių gali reikėti tinkamai veikti. Daugiau galite sužinoti mūsų „blockchain“ orakulo vadove.

12. EOSIO (EOS)

Pagrindinis „EOSIO“ tikslas yra DApps priegloba pramonės ir įmonės lygiu. Jis gali imituoti procesorių, RAM ir atminties atributus.

13. TRON (TRX)

TRON turi keletą aukščiausių užmojų – ji nori sukurti naują, decentralizuotą internetą. Jis gali apdoroti 2000 operacijų per sekundę, o bendras tiekimo limitas yra 100 mlrd.

14. „Zcash“ (ZEC)

„Zcash“ yra dar viena į privatumą orientuota kriptovaliuta. Operacijoms patikrinti ji naudoja žinių neturinčius įrodymus, ty siuntėjo tapatybė, gavėjo tapatybė ir suma niekada neatskleidžiama.

Norėdami sužinoti daugiau, patikrinkite keletą viešųjų ir privačių „blockchain“ skirtumų.

15. Žvaigždžių (XLM)

Kartu įkūrė Jebas McCalebas – tas pats žmogus, kuris pastatė liūdnai pagarsėjusį Mt. „Gox Exchange“ – „Stellar“ siekia užimti pozicijas bankų pasaulyje, siūlydama greitus, pigius ir patikimus tarptautinius pervedimus. Joje ypatingas dėmesys skiriamas žmonėms, turintiems banką, iš nestabilios ekonomikos.

16. USD pririšimas (USDT)

pririšti

USD pririšimas yra susietas su JAV dolerio verte santykiu 1: 1. Jis vadinamas stablecoin.

Projektas yra apipintas diskusijomis. Daugelis ekspertų teigė, kad tai naudojo „Bitfinex“ birža, siekdama manipuliuoti „Bitcoin“ kaina artėjant visų laikų aukštumoms.

Taip pat nerimaujama dėl „Tether“ JAV dolerių atsargų. Manoma, kad „Tether“ neturi pakankamai valiutos, kad palaikytų žetonų tiekimą.

17. „TrueUSD“ (TUSD)

Alternatyvus „stablecoin“ yra „TrueUSD“. Ar jis nėra susietas su tuo pačiu bagažu, kaip ir „Tether“, tačiau pagrindinės sąvokos iš esmės yra tos pačios.

18. USD moneta (USDC)

Kita didelė stablecoin, su kuria greičiausiai susidursite, yra USD moneta. Ją valdo viena didžiausių pasaulyje kripto biržų „Coinbase“.

19. Zilliqa (ZIL)

Viena didžiausių kriptografijos kritikų yra elektros energijos kiekis, reikalingas blokinėms grandinėms paleisti. Vien tik „Bitcoin“ metinis energijos suvartojimas prilygsta mažai Europos šaliai.

„Zilliqa“ sprendžia kai kuriuos iš šių aplinkosaugos problemų, naudodama smulkinimą tinklo energijos poreikiui sumažinti.

20. Bangos (bangos)

Jūs neturite būti Satoshi Nakamoto, kad paleistumėte savo kriptovaliutą. „Waves“ – kuris geriausiai laikomas „Kickstarter“ šifravimui – leidžia visiems sukurti savo kriptovaliutą „Waves“ platformoje.

21. Ontologija (ONT)

Paskutinė kriptografinė moneta mūsų sąraše yra ontologija. Jį sukūrė Kinijos bendrovė „OnChain“ – ta pati įmonė, kuri yra už NEO žetono, kurį aptarėme anksčiau. Tai į verslą orientuota „DApps“ blokų grandinė.

Sužinokite daugiau apie kriptografiją

Jei norite dar labiau išplėsti savo supratimą apie kriptografinę erdvę, peržiūrėkite mūsų kriptovaliutos vadovą ir nukreipkite jį į „blockchain“.