5 VPN, kuriuos galite įsigyti naudodami „Bitcoin“

Norite būti saugūs internete? Jums reikia kelių svarbių dalykų, tokių kaip naujausia sistema ir stiprus antimalware įrankis. Kitas svarbus įrankis apsaugant save internete yra VPN. Dar geriau, dabar galite įsigyti daugybę geriausių VPN naudodami „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas.

Kriptovaliutos naudojimas norint įsigyti VPN padidina jūsų privatumą perkant, o tai yra labai patogu tiems, kurie nori likti po radaru arba kurie gyvena šalyse, kuriose šifravimo programinė įranga yra neteisėta..

Taigi, čia yra penki VPN, kuriuos galite įsigyti naudodami „Bitcoin“.

1. Privati ​​interneto prieiga

Priimamos kriptovaliutos: „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Zcash“, „Bitcoin Cash“, taip pat „BitPay“ ir „Beam“.

Privati ​​interneto prieiga (VIP) išlieka viena geriausių VPN paslaugų. Turėdami tūkstančius serverių daugelyje šalių, galite prisijungti prie ir iš bet kurios pasaulio vietos. VIP nenurodo jūsų veiklos, siūlo platų VPN protokolų asortimentą ir leidžia iki 10 vienu metu prisijungti prie jūsų įrenginių.

Privačią interneto prieigą galima naudoti „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“. Galite padengti visus pagrindus!

Kalbant apie mokėjimą, „Private Internet Access“ priima daugybę kriptovaliutų. Mokėti galite naudodami „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Zcash“ ar „Bitcoin Cash“, taip pat per „BitPay“ ir „Beam“.

2. ProtonasVPN

Priimamos kriptovaliutos: Bitcoin

„ProtonVPN“ yra ypač į privatumą orientuoto „ProtonMail“ VPN. „ProtonMail“ turi gerą reputaciją dėl saugumo ir privatumo, o VPN nesiskiria. Viena didžiulė „ProtonVPN“ premija yra ta, kad jos būstinė yra Šveicarijoje, kur galioja vieni griežčiausių įstatymų, susijusių su asmens duomenų privatumu. Be to, Šveicarija nėra pasaulinio keturiolikos akių stebėjimo tinklo dalis (pagalvokite apie tokius dalykus kaip PRISM, XKeyscore ir kt.).

Yra keturi skirtingi „ProtonVPN“ planai galimas: „Free“, „Basic“, „Plus“ ir „Visionary“. Nemokamas planas turi prieigą prie trijų VPN serverių ir yra prieinamas vienam įrenginiui, o „Basic“, „Plus“ ir „Visionary“ planai gali pasiekti serverius daugiau nei 30 šalių. Be to, „Plus“ ir „Visionary“ planai gali pasiekti „ProtonVPNs Secure Core“ serverius, kurie yra VPN serveriai, turintys papildomas saugumo priemones, skirtas sušvelninti VPN galinių taškų grėsmes..

„ProtonVPN“ galima naudoti „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“.

Kalbant apie mokėjimą, „ProtonVPN“ priima „Bitcoin“. Norėdami atlikti „Bitcoin“ mokėjimą, pirmiausia turite sukurti nemokamą „ProtonVPN“ sąskaitą atnaujinti sąskaitą naudodamas savo „Bitcoin“.

3. „CyberGhost“

Priimamos kriptovaliutos: „Bitcoin“ per „BitPay“

„CyberGhost“ yra dar viena nepaprastai populiari VPN paslauga, kuri dabar priima mokėjimą „Bitcoin“. „CyberGhost“ yra puiki galimybė naujokams VPN. Vartotojo sąsaja yra draugiška ir labai lengvai išmokstama, patogiai parodo greičiausius VPN serverius, jų dabartinę apkrovą ir atstumą iki jūsų, leidžianti išsiaiškinti, kuris ryšys geriausiai atitinka jūsų dabartinius poreikius. Be abejo, „CyberGhost“ taip pat nurodo konkrečius VPN serverius, skirtus torrentams ir srautams perduoti, padedant išvengti kai kurių iš tų, kurie erzina geografinius apribojimus.

Tūkstančiai serverių, esančių daugiau nei 60 šalių, „CyberGhost“ padeda padidinti jūsų privatumą, saugumą ir daug daugiau. Be to, galite atsisiųsti ir naudoti „CyberGhost“ daugybėje aparatūros. „CyberGhost“ yra prieinama skirta „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon FireTV“, „Android TV“ ir net jūsų namų maršrutizatoriui.

Kalbant apie mokėjimą, „CyberGhost“ priima „Bitcoin“ mokėjimus per „BitPay“.

VPT nėra vienintelis dalykas, kurį galite išleisti savo šifravimui. Čia yra dar 15 vietų, kurios priima kriptovaliutas.

4. Mulvadas

Priimamos kriptovaliutos: „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“

Keista, kad Mullvadas vis dar skrenda po radaru daugeliui VPN vartotojų. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad „pagrindinių“ VPN paslaugų reklaminės kampanijos nyksta daugeliu alternatyvų. Vis dėlto „Mullvad“ yra gerai įvertinta ir svarbiausia, kad ji priima kriptovaliutos mokėjimus.

„Mullvad“ yra į privatumą orientuotas VPT teikėjas. Tai neužregistruoja jūsų duomenų, jūsų jungiamojo IP adreso ar nieko kito, kas galėtų jus atskleisti. Galite prisijungti prie „Mullvad“ VPN serverių, esančių 38 skirtingose ​​šalyse, turėdami daugiau nei 400 serverių. Be serverių, naudojančių tradicinį „OpenVPN“ protokolą, „Mullvad“ siūlo naujesnį „WireGuard“ VPN protokolą.

Be to, jums nereikia pateikti vardo, el. Pašto adreso ar kitos identifikavimo informacijos, kai prisiregistruojate naudoti „Mullvad VPN“. Jūs netgi galite atsisiųsti „Mullvad“ per „Tor“, kad dar labiau padidintumėte savo anonimiškumą.

Yra „Mullvad“ skirta „Windows“, „macOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“ ir maršrutizatoriams.

Kalbant apie mokėjimą, „Mullvad“ priima „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“.

5. „ExpressVPN“

Priimamos kriptovaliutos: Bitcoin

Kitas yra „ExpressVPN“, dar vienas stiprus VPT hitteris. „ExpressVPN“ turi tūkstančius serverių, išsidėsčiusių 94 šalyse, garantuodami, kad visur, kur esate, turėsite greitą VPN ryšį. Jie taip pat turi labai greitą pralaidumo VPN serverių asortimentą.

Viena patogi „ExpressVPN“ funkcija yra „VPN split tuneling“, leidžiantis nukreipti tam tikrą srautą per savo VPN, kitą – naudojant įprastą ryšį. Padalintas tunelis yra naudingas kai kurioms paslaugoms, kurios veikia tik tam tikrose geo-IP vietose. Be to, „ExpressVPN“ išlieka vienu populiariausių pasirinkimų tiems, kurie nori pritaikyti geografinius apribojimus įvairiose vaizdo transliacijos svetainėse.

Yra „ExpressVPN“ skirta „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“ ir jūsų namų maršrutizatoriams.

Kalbant apie mokėjimą, „ExpressVPN“ priima „Bitcoin“.

6. Surfshark

Priimamos kriptovaliutos: Bitcoin, Ethereum, Ripple

Paskutinis jūsų svarstomas variantas yra „Surfshark“, palyginti naujokas VPN pasaulyje. Nepaisant jaunystės, „Surfshark“ pritraukia aistringų atsiliepimų, siūlo geriausią kainos, greičio ir privatumo pusiausvyrą. Kitas didžiulis „Surfshark“ teigiamas dalykas yra tai, kad jis atranda „Netflix“ iš stebėtinai didelio šalių sąrašo, įskaitant JAV, JK, Australiją ir Kanadą.

Sąžiningai, „Surfshark“ programa atrodo pagrindinė. Tačiau už pagrindinės išvaizdos slypi tinkamas VPN sąrašas, kuriame yra daugiau nei 800 serverių, išsidėsčiusių per 50 šalių. Be to, „Surfshark“ siūlo „out-of-box“ dvigubo apynio VPN parinktis, kurios jūsų ryšiui suteikia dar vieną apsaugos sluoksnį.

„Surfshark“ galima naudoti „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Amazon Fire TV“.

Kalbant apie mokėjimą, „Surfshark“ priima „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Ripple“.

VPT padidina jūsų privatumą

Taigi, taip, nors VPT padidina jūsų privatumą, bet ne stebuklingas vaistas pavers jus visiškai anoniminiais. Vienas iš didžiausių klaidingų VPN supratimų yra tas, kad įjungus jį tampi nematomas. Taip nėra. Jūs vis dar turite tapatybę internete. Jei prisijungiate prie VPT teikėjo naudodami įprastą el. Pašto adresą, tai susieja su jūsų tapatybe. Panašiai, jei prieigą prie „Facebook“ naudojate VPN, „Facebook“ ir visi kiti vis tiek žino, kad tai jūs.

Raktas su VPN yra pasitikėjimas. Jūs pasitikite kita paslauga, tvarkančia jūsų interneto srautą. Jei nežinote, kam priklauso VPT paslauga arba kas ją naudoja, kaip galite pasitikėti tuo, ką jie darys su jūsų duomenimis? Be to, galite atsiskaityti naudodamiesi „Bitcoin“, tačiau net ir tai nėra visiškai anonimiška. Patikrinkite vieną iš šių šešių kriptovaliutų, jei norite tikrai anoniminio žetono. Jei dar neturite jokio „Bitcoin“, ar svarstėte apie „Bitcoin“ bankomatą?