5 bendri klausimai apie „Ethereum“ pradedantiesiems
Ethereum, būdamas antra pagal dydį kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą, džiaugiasi vis didesniais kritikų ir veteranų kriptovaliutų vartotojais..
Jei kada nors susimąstėte, kaip veikia „Ethereum“, kaip nusipirkti „Ethereum“ ar kaip kasinėti „Ethereum“, skaitykite toliau. Mes atsakysime į keletą dažniausiai pasitaikančių „Ethereum“ klausimų.
1. Kaip veikia „Ethereum“?
„Ethereum“ yra decentralizuota knyga, bet ką tai netgi reiškia?
Paprasčiau tariant, tai tarsi dviguba apskaita. Jei du žmonės tvarko visų banko operacijų sąrašą, asmuo A negali manipuliuoti duomenimis be sąmokslo su asmeniu B. Sumažink tai tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, kurie tvarko įrašus, ir pavogti, apgauti ar kitaip tampa neįmanoma. manipuliuoti duomenimis.
Visi gali atsisiųsti „Ethereum“ knygą ir peržiūrėti operacijas. Kad sandoris būtų apdorotas, kiekvienas buhalteris (žinomas kaip mazgai, valdomi kalnakasių) saugo įrašų kopijas ir atnaujina savo įrašus su visais naujais sandoriais. Jie tikrina tokius dalykus kaip sąskaitos balansas ir iš / į adresus. Jei kas nors nesutampa, visi mazgai pradės atsisakyti operacijų.
Kriptovaliutose, tokiose kaip Ethereum, yra vienas trūkumas, ir tai yra daugumos taisyklė. Kadangi visi tinklo nariai susitaria, ką daryti toliau, tai reiškia, kad galite valdyti tinklą, jei turite 51 proc. Kompiuterio galios. Nors tai pasiekti sunku, tai nėra neįmanoma. Tai yra 51 proc. Išpuolis ir tai daro didžiulę žalą projekto reputacijai.
Mūsų išsamus „Ethereum“ vadovas apima sudėtingas detales.
2. Kaip išgauti Ethereum
Kasyba „Ethereum“ veikia labai panašiai kaip ir „Bitcoin“ kasyba. „Ethereum“ naudoja sutarimo dėl darbo įrodymo (PoW) algoritmą, todėl jums reikia daug duomenų apdorojimo galios, kad tai būtų verta.
Kaip Ethereum kalnakasis, jūs konkuruojate su visais kitais kalnakasiais, kad pirmiausia išspręstumėte mįslę ir uždirbtumėte trijų Ethereum blokinį atlygį. Kuo daugiau skaičiavimų jūsų kompiuteris gali išspręsti per tam tikrą laiką, tuo didesnė tikimybė uždirbti atlygį.
Jei turite tinkamą įrangą, „Ethereum“ kasyba yra nesudėtingas procesas, apimantis dviejų programinės įrangos paketų įdiegimą. Jums reikia a klientas, kuris jungiasi prie „Ethereum“ tinklo ir sinchronizuoja visą „blockchain“. Jums to reikia, kad pamatytumėte, ką visi kiti mazgai veikia tinkle, ir tai užtikrina, kad jūsų kompiuteryje yra visi duomenys, reikalingi „Ethereum“ išgauti.
Ethereum klientai dažnai rašomi Getas arba Paritetas, kurios yra „Ethereum“ programavimo kalbos, o išsamią diegimo instrukciją galite rasti „Ethereum“ klientų vadovas.
Turėdami klientą, galite įdiegti kasybos programinę įrangą. Šie paketai tvarko visus skaičiavimus, tačiau jie remiasi klientu, kad knygos duomenys būtų atnaujinami. Atvirojo kodo įrankis Etmineris yra labai populiarus pasirinkimas kasybos Ethereum, ir jis palaiko daug įvairių kompiuterio konfigūracijų.
Jei neturite duomenų apdorojimo galios, reikalingos užsidirbti pinigų Ethereum, tada jūs vis tiek turite galimybių. Kasybos baseinai leidžia jums dalytis Ethereum kasybos užduotimi su kitais žmonėmis. Jūs taip pat turėsite dalytis bet kokiais atlygiais, tačiau jie leidžia jums prisidėti prie kuklių kompiuterio specifikacijų. Mūsų kasybos baseino vadovas apima viską, ką reikia žinoti.
3. Kaip nusipirkti Ethereum
Kaip antra pagal dydį kriptovaliuta, „Ethereum“ yra viena iš lengviau įsigyjamų kriptovaliutų. Jei mielai naudojatės kriptovaliutų keitimo paslauga, pvz., „Coinbase“, tuomet galite vadovautis mūsų vadovu, kaip įsigyti kriptovaliutą „Coinbase“..
Jei norėtumėte bendrauti su tikru asmeniu, tada naudokitės bendraamžių paslaugomis, tokiomis kaip Vietinis Ethereum susisiekite su žmonėmis, norinčiais parduoti „Ethereum“, kur galite rasti vietinį asmenį, iš kurio pirkti.
Kai turėsite Ethereum, išmintinga jį laikyti ne biržoje. Saugios aparatinės piniginės, tokios kaip „Ledger Nano S“, gali padėti apsaugoti jūsų monetas. Jei jau taip toli, gerai padarei! Dabar jūsų investicija yra apsaugota ir nebus pažeidžiama dėl bankroto, bankroto, įsilaužimo ar kitų katastrofų, kurios taip dažnai ištinka kriptovaliutų paslaugų teikėjus.
4. Kiek kainuoja Ethereum?
Kaip ir bet kuri kriptovaliuta, „Ethereum“ kaina susiduria su reguliariais nepastoviais kainų svyravimais.
Rašymo metu vienas „Ethereum“ kainuoja 174,52 USD, tačiau taip buvo ne visada. 2018 m. Sausio 13 d. „Ethereum“ pasiekė visų laikų aukščiausią kainą – 1432,88 USD. Neblogai moneta, kurios vertė kažkada buvo mažesnė nei doleris.
Jei negalite sau leisti viso „Ethereum“, turite keletą galimybių. Jei norite turėti vieną visą „Ethereum“ ir beveik turite pakankamai pinigų, galite palaukti. Kai kainos svyruoja kasdien, galbūt galėsite įsigyti „Ethereum“ su nuolaida.
Atsižvelgiant į tai, kad jo dabartinė kaina yra tik 10% visų laikų aukščiausios, „Ethereum“ gali būti šiek tiek palanki. Jei manote, kad rinka atsigaus po kriptografinės žiemos, dabar tai yra sandoris. Jei manote, kad prieš einant atgal jis nusileis žemiau, galite palaukti.
Ar žinojai, kad nereikia pirkti viso „Ethereum“? „Ethereum“ dalijamasi iki 18 skaitmenų po kablelio, ir jūs galite nusipirkti tiek, kiek norite. Norite turėti pusę „Ethereum“? Ką apie 25%, 1% ar net 0,001%? Turėdami aštuoniolika dešimtųjų tikslumu, galite nusipirkti tik 0,000000000000000001 „Ethereum“.
Atsakomybės apribojimas: tai nėra patarimas investuoti. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos yra labai spekuliacinės. Niekas nėra garantuotas kriptovaliuta. Prieš investuodami visada atlikite savo tyrimus ir niekada neskirkite daugiau pinigų, nei galite prarasti.
5. Kaip prekiaujama Ethereum?
Prekyba „Ethereum“ yra panaši į prekybą „Bitcoin“ ar net tradicinėmis akcijomis ir akcijomis.
Dažniausiai vyksta prekyba ne grandinėje. Tai reiškia, kad mainai valdo prekybą tarp vartotojų ir nepriskiria šios informacijos „blockchain“. Jei šiuo metu turite bet kokį Ethereum biržoje, tai nebus rodoma Ethreum knygoje. Taip yra todėl, kad keitykla laiko monetas jūsų vardu.
Prekybos iš grandinės nauda yra didžiulė. Biržos gali valdyti savo prekybos infrastruktūrą, ir tai daug greičiau. Tai taip pat leidžia biržoms siūlyti prekybos priemones, tokias kaip ateities sandoriai ir marža.
„Blockchain“ turi atsitikti tik svarbūs dalykai, pvz., Piniginė, skirta prekybai piniginėmis ar valiutų išėmimas.
Sužinokite daugiau apie „Ethereum“
Dabar jūs žinote apie kai kuriuos populiaresnius „Ethereum“ pokalbių taškus, galite juos įpinti į savo kasdienį gyvenimą. Galite tai išminuoti, prekiauti, pirkti ar evangelizuoti.
Jei norite sužinoti daugiau, kodėl gi ne skaityti apie geriausias „Ethereum“ pamokas?