Kodėl kripto mainai nekenčia amerikiečių vartotojų?

Griežti Jungtinių Valstijų reglamentai padarė šalį sunkia kriptografinių biržų veikimo vieta.

Bet kodėl kai kurie mainai nekenčia darbo JAV? Kodėl jie blokuoja JAV gyvenančius vartotojus?

Kodėl šifravimo biržos atmeta amerikiečių klientus?

Žiūrint iš biržos perspektyvos, JAV šifravimo taisyklės yra minų laukas. Atskiros valstybės sukūrė savo įstatymus, kripto licencijos prašymo pateikimo procesas nėra vienodas visoje šalyje, todėl visiškai trūksta kriptografinių ir blokinių grandinių verslo operacinės sistemos..

Mažiausiai JAV veikianti birža turi:

  • Užsiregistruokite JAV vertybinių popierių ir biržos komisijoje.
  • Užsiregistruokite Finansinių nusikaltimų vykdymo užtikrinimo tinkle.
  • Kreipkitės dėl atskirų šifravimo licencijų visose valstijose, kuriose jų reikia.
  • Kreipkitės dėl pinigų persiuntimo licencijų, kad galėtumėte susitarti su bankais.
  • Sukurti kovos su pinigų plovimu sistemą.
  • Atlikite KYC kiekvienam vartotojui.

Žinoma, daugelis šių reikalavimų skrieja į anoniminius, decentralizuotus kripto idealus. Tai nepatinka tiek vartotojams, tiek „blockchain“ įmonėms.

Daugybė numerių taip pat supa konkrečias monetas. Pavyzdžiui, „Poloniex“ JAV nebeteikia ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI ar REP dėl „neaiškios reguliavimo aplinkos“. 2019 m. Gegužės mėn. Pranešime bendrovė teigė: „negalima būti tikri, ar JAV reguliavimo institucijos šį turtą laikys vertybiniais popieriais“.

Štai ką tuo metu sakė „Poloniex“ vyriausiasis teisininkas:

„Neabejotina, kad dabartinis reguliavimo požiūris į kriptografiją JAV kelia netikrumą ir gali pakenkti naujovėms. Mes pasisakėme už aiškią, į ateitį orientuotą reguliavimo sistemą, kad JAV galėtų išnaudoti visas kriptografinių ir blokinių grandinių technologijų galimybes. Tas propagavimas tęsis ir tęsis, ypač dabar, kai „Facebook“ Svarstyklės daugeliui pirmą kartą priverčia skaičiuoti kriptografiją “.

Daugelis kritikų kaltę tiesiai pakiša JAV įstatymų leidėjų kojoms. Kriptografijos šalininkai teigia, kad dėl to, kad nėra atsako į sparčiai augantį kriptografijos sektorių, trūksta skaidrumo ir trūksta aiškumo. Dėl to labai kenčia vidaus kriptografijos sektorius.

Pasirinkti mainus yra pakankamai sunku be papildomų problemų, su kuriomis susiduria JAV piliečiai. Patikrinkite svarbiausius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis mainus, kad supaprastintumėte savo sprendimą.

„Binanso istorija“ – pažįstama pasaka

Nors šie klausimai buvo nagrinėjami keletą metų, situacija buvo itin akcentuojama 2019 m. Birželio mėn. Štai tada, kai didžiausia pasaulyje šifravimo birža „Binance“ paskelbė, kad visiems jos klientams JAV bus uždrausta naudotis pagrindine platforma. Draudimas įsigaliojo rugsėjo 12 d.

Taigi „Binance“ prisijungia prie ilgo aukščiausio lygio šifravimo biržų, nusprendusių neveikti JAV, sąrašo. Daugiau nei pusėje iš 30 geriausių yra tam tikri apribojimai visiems, kurie gyvena šalyje. Sąraše yra „Bitfinex“, „Poloniex“, „Bittrex“, „Bancor“, „OKEx“, „Huobi“, „HitBTC“, „Kraken“, „CoinBene“ ir „LBank“..

„Bancor“ pakartojo „Poloniex“ ir „Binance“ savo pranešime 2019 m. Pradžioje:

„Atsižvelgdami į padidėjusį reguliavimo netikrumą, manome, kad apriboti JAV gyvenančių vartotojų galimybę atlikti konversijas per mūsų interneto sąsają yra protingiausias sprendimas visiems„ Bancor “ekosistemos nariams šiuo metu.“

Įdomu tai, kad tuo metu, kai paskelbė draudimą, „Binance“ kartu paskelbė apie naujos platformos „Binance.US“ sukūrimą. Šią savaitę ketinama pradėti klientus.

Paleidimo metu tai bus blyški jo didžiojo brolio imitacija. Vartotojai galės atlikti indėlius tik BTC, ETH, XRP, BCH, LTC ir USDT. Galbūt dar blogiau, tikimasi, kad bus galima įsigyti tik 30 žetonų. Kalbama, kad jie yra ADA, ATOM, BAT, BCHABC, BNB, BTC, DASH, EOS, ETC, ETH, HOT, IOTA, LINK, LOOM, LTC, MANA, NANO, NEO, PAX, REP, RVN, TUSD, USDC , USDT, VET, WAVES, XLM, XRP, ZIL ir ZRX, nors galutinis sąrašas dar nėra oficialiai patvirtintas. Priešingai, pasaulinė „Binance“ platforma siūlo daugiau nei 150 monetų. Kai kurie mainai palaiko kelis šimtus.

Nepaisant tokios didelės įmonės veiklos, kurią atnešė JAV, „Binance“ generalinis direktorius Changpengas Zhao mano, kad sprendimas buvo būtinas:

„Norint gauti ilgalaikį pelną, gali prireikti trumpalaikių skausmų. Mes visada sunkiai dirbame, kad kiekvienas trumpalaikis skausmas būtų ilgalaikis pelnas “.

Kaip amerikiečiai gali įsigyti kriptografiją?

Žmonėms, norintiems įsigyti tik įprastas monetas, vis dar yra daugybė pasirinkimų.

„Coinbase“, dominuojanti JAV šifravimo srityje, siūlo „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“, „Litecoin“ ir „Ripple“. Keli kiti pakeitimai, įskaitant naują „Binance.US“, suteikia prieigą prie panašiai riboto turto skaičiaus.

Bet kur amerikiečiai gali nusipirkti altcoins? Geriausi sprendimai yra vis labiau decentralizuoti mainai. Mes pažvelgėme į keletą geriausių decentralizuotų šifravimo mainų straipsnyje kitur svetainėje. Mes radome „Changelly“, „Shapeshift“, „IDEX“, „Waves DEX“, „Komodo BarterDEX“, „Relay Radar“ ir „Block DX“, kad pasiūlytų geriausią kainos ir monetų prieinamumo derinį..

Peržiūrėkite straipsnį, jei norite apie juos daugiau sužinoti.

Ir dar vienas dalykas …

Ir pagaliau – mes leisime jus į mažą paslaptį! „Blocks Decoded“ artimiausiomis savaitėmis pristatys savo ERC20 decentralizuoto mainų programą.

Jei esate našlaitis „Binance“ vartotojas JAV ir ieškote naujų namų, tai gali būti jums tinkamiausias variantas. Spalį būtinai apsilankykite svetainėje ir sužinokite daugiau.

Sužinokite daugiau apie šifravimo mainus

Netenkina mūsų rekomenduoti mainai? Nesijaudink; mes turime daug kitų apibendrintų dalykų, į kuriuos galite įsigilinti.

Norėdami pradėti, kodėl gi ne, patikrinkite mūsų kūrinius geriausiose biržose, kuriose prekiaujama maržomis, ir geriausiose šifravimo biržose.