Kas yra „Bitcoin“ draudimo polisas?
Jūsų „Bitcoin“ yra vertingas. Kai Bitcoin kaina kyla, jo vertė toliau didėja. Be savo vertės, Bitcoin taip pat yra pageidautinas vagių taikinys. Tai lengva paslėpti, visiškai skaitmeninė ir beveik neįmanoma atsekti.
Akivaizdu, kad atsiranda „Bitcoin“ draudimo produktų. Taip pat draudžiate savo namus, automobilį, galbūt nešiojamąjį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Taigi, ar galite apdrausti Bitcoin? Ir kokie yra Bitcoin draudimo polisai?
Kas yra Bitcoin draudimas?
„Bitcoin“ draudimas yra draudimo polisas, kuris apsaugo jūsų kriptovaliutų valdas nuo daugybės problemų, daugiausia vagystės.
Esant trumpam kriptovaliutai, tūkstančiai pažeidimų ir dar daugiau įsilaužimų apiplėšė jų „Bitcoin“ ir kitų žetonų vartotojus. Dažniausiai yra labai nedaug, ką gali padaryti sukčiavęs vartotojas. Kai kriptovaliuta bus pavogta, negalėsite priversti jos sąskaitos grąžinti. Žinoma, yra keletas būdų, kaip galite stebėti „Bitcoin“ operacijas, tačiau be rimtų tyrimo priemonių vagio nerasite.
Grįžtame prie „Bitcoin“ draudimo.
Yra du pagrindiniai Bitcoin draudimo klausimai. Pirmasis yra „Ar galite gauti asmeninį Bitcoin draudimo polisą?“ Ar įmanoma apdrausti savo „Bitcoin“ ir kriptovaliutų atsargas? Antrasis klausimas yra susijęs su kriptovaliutų mainais ir jų saugumu. Jei mainai patiria pažeidimą, ar birža turi draudimą nuostoliams padengti? Jei taip, ar galėtumėte gauti kokią nors kompensaciją už pavogtas kriptovaliutas?
Kriptovaliutų keitimo draudimo polisai
Pirmiausia pažvelkime į antrąjį klausimą. Ar jūsų kriptovaliuta yra apdrausta, kol ji stovi biržoje? Be to, neturėtumėte per ilgai palikti savo kriptovaliutos biržoje (pažeidimo, nutrūkimo, pasitraukimo iš sukčiavimo atveju ar kitaip), draudimas skiriasi skirtingose biržose. Suprantama, kad daugelis kriptovaliutų biržų neatskleidžia smulkių savo draudimo polisų. Tačiau yra viena pastebima išimtis.
Monetų bazė paskelbta išsami jų kriptografinio draudimo programos apžvalga. (Ar vis tiek „Coinbase“ yra saugu?) „Coinbase“ saugumo viceprezidentas Philipas Martinas patvirtino, kad biržoje krištovaliutos, laikomos karštoje piniginėje, padengia 255 mln. „Coinbase“ vienu metu karštoje piniginėje laiko mažiau nei 2 procentus savo kliento žetonų. Likę 98 procentai laikomi šaltose piniginėse, kurias daug sunkiau sulaužyti.
Tai taip pat labai aiškiai parodo, kad „jei nutiks blogiausia, o„ Coinbase “neteks klientų lėšų, klientai nusipelno tikrumo, kad jie bus vientisi. Tai viliojanti pozicija iš didžiausios „Bitcoin on-ramp“ paslaugos. Straipsnyje taip pat pažymima, kad „Coinbase“ nuo 2013 m. Turi aktyvų kriptovaliutų draudimo polisą.
Reikia „Coinbase“ paskyros? Prisiregistruokite naudodami nuorodą „Blocks Decoded“ ir gausite papildomus 10 USD po pirmosios 100 USD vertės prekybos!
Kriptovaliutų draudimo polisų tipai
Philipo Martino įraše taip pat išsamiai aprašomos dvi pagrindinės kriptovaliutų draudimo formos, kurias gali naudoti mainai.
Rūšių politika orientuota į „fizinį asmeninių raktų sugadinimą ar praradimą“ iš šaltojo saugojimo. Vagystė iš neprisijungus veikiančių šaldymo įrenginių yra reta. Martinas mano, kad tam tikros rūšies politika neapima įsilaužimo ar „blockchain“ gedimo, dėl kurio prarandami privatūs raktai.
Nusikalstamumo politikoje didžiausias dėmesys skiriamas piniginės praradimui ir, skirtingai nei „Specie“ politikoje, ji apima įsilaužimų, viešai neatskleistos informacijos vagystės, apgaulingo perdavimo ir kitų pažeidimų aprėptį.
2018 m. Pabaigoje neįvardytas šaltinis pasakojo „Coindesk“, kad kriptovaliutų nusikaltimų draudimo polisai sudaro mažiau nei 1 mlrd. USD ir tikriausiai yra „netoli 750 mln. USD“. Rūšių kriptovaliutų rinkos vertė siekė nuo 3 iki 5 milijardų dolerių, o bendras dydis – apie 6 milijardus dolerių..
Kriptovaliutų keitimo draudimo polisų kainos
Kriptovaliutų draudimas mainams taip pat nėra pigus. Kriptovaliutos yra nepastovios. Jie taip pat patrauklus nusikaltėlių taikinys. Todėl kriptovaliutų mainų draudimo polisai yra dideli. Pakankamai aukštas, kad mažesnės biržos ir prekybos platformos paprasčiausiai negalėtų sau leisti papildomų išlaidų.
Ty Sagalow, „Innovation Insurance Group LLC“, kuri nuo 2013 m. Kuria kriptovaliutų draudimo produktus, vykdantysis direktorius, patvirtina šį klausimą., sakydamas “Tai brangus produktas, kurio daugelis bendrovių negali sau leisti”.
Metinė įmoka už 10 mln. USD vagysčių kainuotų apie 2 proc. Ribos – apie 200 000 USD.
Akį traukiančios kainos suprantamos. Draudimo sutartis 2017 m. Sausio mėn. Už 10 milijonų dolerių padengė daugiau nei 10 000 „Bitcoins“. Po metų, kai Bitcoinas yra visų laikų didžiausias? Ši aprėptis būtų išplėsta tik iki maždaug 900 Bitcoins. Dėl nepastovumo ir netikrumo didelių kriptovaliutų kiekių draudimas tampa problemiškas net ir didžiausioms draudimo įmonėms.
Asmeninis Bitcoin draudimo polisas
Nemušiu dėl krūmo. Vargu ar susidursite su asmeniniu „Bitcoin“ draudimo polisu, jei turite tūkstančio dolerių vertės žetonų. Jūsų namų savininko politika nepaprastai siūlys kriptovaliutų draudimą. Galite rasti asmeninio elektroninių nusikaltimų draudimo polisą kuris siūlo išplėsti „Bitcoin“ ar kriptovaliutų politiką.
Realybė yra ta, kad Bitcoin ar kriptovaliutų draudimo polisas yra brangus, ir didžioji dauguma žmonių negali sau leisti tokių išlaidų.
Tai nereiškia, kad asmeninė Bitcoin draudimo rinka ateityje neatsiras. Atminkite, kad kriptovaliutos yra jaunos. Įvaikinimas vis dar menkas. (Čia yra 15 bendrovių, kurios vis dėlto priima „Bitcoin“ kaip mokėjimą!) Draudimo įmonės klesti dėl duomenų, kalnai – apie daiktus. Kadangi ankstesnių kriptovaliutų draudimo polisų duomenų yra labai mažai, draudimo įmonės negali atlikti nustatytų rinkos analizės formų. Todėl ten, kur egzistuoja politika, įmokos yra didelės.
Geriausia naudoti didelę biržą, kuri siūlo aprėptį jos pačios produktams. Jūs jau skaitėte apie „Coinbase“. Tačiau „Gemini“ sąskaitos taip pat yra apdraustos iki 250 000 USD. Be to, „Binance“ palaiko vidaus fondą, kuris pažeidimo atveju ar kitaip veikia kaip tarpas.
Kriptovaliutų saugumas yra geresnis nei Bitcoin draudimas
Nėra jokios garantijos, kad jus dominantis kriptovaliutų draudimo produktas taip pat tęsis. Kai kurie produktai jau atsirado ir dingo.
„Elliptic’s Vault“ buvo apdrausta „Bitcoin“ saugojimo paslauga, kurią palaikė Londono „Lloyd‘s“. Apdrausta kriptovaliutų saugojimo paslauga pradėjo veikti 2014 m. Pradžioje. Tačiau iki tų pačių metų birželio santykiai tarp „Elliptic“ ir „Lloyd‘s“ pablogėjo, o naujoji „Vault Bitcoin“ saugojimo paslauga, kurią kai kurie vertino kaip kriptovaliutos etapą, išnyko per naktį..
Šiuo metu geriau investuokite laiką mokydamiesi, kaip geriau apsaugoti kriptovaliutų portfelį nuo vagystės, sukčiavimo ar kitokio pobūdžio. Pradėkite nuo septynių saugiausių „Bitcoin“ ir „cryptocurrency“ piniginių patikrinimo. Vėliau pateikite Joe vadovą, kaip laikyti kriptovaliutą neprisijungus prie piniginės, kad padidintumėte savo saugumą.