Kokie yra brangiausi daiktai, kuriuos įsigijote naudodamiesi kriptografija?
Tarp jaudulio dėl didėjančių kainų, augančio institucinio įsisavinimo ir kalbų apie tai, kad Bitcoin yra panašus į skaitmeninį auksą, lengva pamiršti, kad daugelį kriptografinių žetonų, įskaitant „Bitcoin“, galima naudoti perkant realiame pasaulyje.
Bet kam rūpi pirkti kavą su kriptografija ?! Mus labiau domina dideli bilietų elementai! Pateikiame keletą brangiausių dalykų, kada nors pirktų naudojant kriptografiją.
1. „Trump SoHo Hotel Condo“: 25 500 BTC
2013 m. Gegužės mėn. Vieno miegamojo butas D.Trumpo Niujorko viešbutyje buvo parduotas už 25 500 Bitcoin. Pardavėjas atsisakė priimti bet kokią kitą valiutą.
Tuo metu 25 000 BTC suteikė butui 2 mln. USD kainą; po to, kai po ketverių metų pasiekė visų laikų rekordą rinkoje, šis skaičius išaugo iki daugiau nei pusės milijardo dolerių.
Neaišku, kas galiausiai nusipirko turtą.
2. „Chartered Jet“: 54,95 BTC
Jei esate milijonierius, paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra keliauti su kitais paprastais mirtingaisiais komercinėje aviakompanijoje. Tačiau pirkti ir prižiūrėti savo asmeninį lėktuvą yra brangu net ir turtingiesiems mega. Daug geriau užsakyti reaktyvinį lėktuvą, kai to reikia.
2014 m. „Bitcoin Foundation“ narys Olivier Janssens sumokėjo 54,95 BTC už privataus lėktuvo užsakymą iš „PrivateFly.com“.
3. Pilietybė: 20+ BTC
Kai kurios šalys greitai pasinaudojo galimybe parduoti pilietybę turtingiems asmenims mainais į Bitcoin.
Apskritai, du pavyzdžiai – Vanuatu Ramiajame vandenyne ir Antigva bei Barbuda Karibuose – pirkėjams siūlo gausybę baltų smėlio paplūdimių, palmių ir atogrąžų vandenų..
Vanuatu pilietybė kainuoja 27 BTC; Antigva ir Barbuda kainuoja 20 BTC. „Vanuatu“ schema vykdoma per Australijos agentūrą, o vyriausybė valdo Antigvos „Bitcoin“ schemą.
4. Kolektyvinė kriptografinė knyga: 600 ETH
Kripto kolekcionuojami daiktai mus žavi. Idėja paimti tradicinius prekybos kortų žaidimus į „blockchain“ yra žavinga. Tai mes išsamiai apžvelgėme tinklalaidės epizode ir straipsnyje apie geriausius kriptografinius kolekcionuojamus daiktus.
Žinoma, labiausiai žinomas kolekcionuojamas šifravimo būdas yra „CryptoKitties“. Tai leidžia jums rinkti ir veisti unikalias skaitmenines kates, kurių kiekviena turėtų savo atributų rinkinį.
Du brangiausi „CryptoKitties“ pardavimai yra 600 ETH kačių, vadinamų „Dragon“, ir 253 ETH už „Cat“ įkūrėją Nr. 18, vieną iš originalių „CryptoKitties“. Pardavimo metu „Dragon“ vertė buvo didesnė nei 170 000 USD.
5. Andy Warhol tapyba: 1,7 mln. USD
2018 m. Viduryje Andy Warholo paveikslas, pavadintas „14 mažų elektrinių kėdžių“, buvo parduotas naudojant „blockchain“ technologiją. „Blockchain“ naudojimas reiškė, kad investuotojai gali turėti dalį garsaus kūrinio.
Organizatorius Maecenas buvo pasirengęs parduoti iki 49 procentų nuosavybės. Galų gale jis pardavė 31,7 proc. Už 1,7 mln. USD. Pirkėjai galėjo atsiskaityti Bitcoin arba Ethereum.
Galutinė kiekvienos paveikslo nuosavybės dalies aukciono kaina buvo nustatyta naudojant pažangią sutartį, vykdomą „Ethereum“.
6. Kanados namas: 5 750 BTC
Kalbant apie „Bitcoin“ vertę, kanadietiškas namas buvo vienas iš brangiausių pavienių sandorių pasaulyje.
Namas Alberta buvo parduodamas už 5 750 BTC. Įtraukimo į sąrašą 2013 m. Metu 5 750 BTC vertė buvo apie 400 000 USD CAD.
Žinoma, visų laikų rekordas padidino šį skaičių iki 115 milijonų dolerių. Tikėkimės, kad pardavėjas p. Tayloras More laikė „Bitcoins“ saugioje aparatinėje piniginėje ir nepasirinko viso to perpumpuoti į kitą nekilnojamojo turto pirkimą..
7. Išsilavinimas: 20+ BTC
Švietimas yra dar vienas verslo sektorius, kuris greitai suprato kripto galimybes. Keletas pasaulio universitetų priima mokėjimą Bitcoin.
Pirmasis šuolį 2013 m. Padarė Kipro Nikosijos universitetas Kipre. Pirmoji amerikiečių organizacija atėjo į „King’s College“ 2014 m. Tai kainuoja daugiau nei 35 000 USD per semestrą..
Šiandien daug daugiau universitetų ir kolegijų siūlo „Bitcoin“ mokėjimus. Tarp jų yra Europos vadybos ir technologijų mokykla Berlyne, Vokietijoje ir Liucernos taikomųjų mokslų ir meno universitetas Šveicarijoje.
Galbūt visi galime lengvai išsimiegoti, žinodami, kad mūsų vaikų ateitis yra tokiose į ateitį galvojančiose rankose.
8. „Tesla“ modelis S: 91,4 BTC
„Lamborghini“ atstovybė Kalifornijoje tapo viena iš pirmųjų vietų šalyje parduoti naują automobilį mainais į „Bitcoin“, kai 2013 m. Priėmė 91,4 BTC pasiūlymą „Tesla Model S“. Tuo metu „Tesla“ kaina buvo šiek tiek daugiau nei 100 000 USD.
Pagal „LA Times“, atstovybės pardavimų vadybininkas Nickas Jonesas liko šiek tiek priblokštas viso proceso:
„Tai buvo šiek tiek keista. Man tai buvo labai keista. Aš daug nežinojau apie „Bitcoin“, bet niekada nenoriu atsisakyti verslo ar pasakyti klientui „ne“, kol nesu įsitikinęs, kad negaliu padaryti to, ko klientas manęs prašo “.
9. Jachta: 12 000 ETH
„Denison Yachting“ yra laivų statytojas, įsikūręs Floridoje. 2018 m. Ji pradėjo priimti kriptografinius mokėjimus. Panašu, kad generalinis direktorius Bobas Denisonas buvo kripto pritaikymo šalininkas.
Jis CNBC sakė, kad „Mūsų, kaip pardavėjų, pareiga yra kuo paprasčiau apsipirkti. Tai tik pastangos prisitaikyti prie kliento, kad jis pasiūlytų mokėjimą kriptovaliuta “.
Pranešama, kad Denisonas pardavė vieną naujausių savo modelių – „m90 Panacera“ – už 12 000 ETH. Tai suteikia valčiai daugiau nei trijų milijonų JAV dolerių vertę.
10. Pica: 10 000 BTC
Mes žinome, kad tai sena žinia, bet turime tai paminėti. 2010 m. Gegužės mėn. Programuotojas nusipirko dvi dideles „Papa John“ picas už 10 000 BTC.
Tuo metu 10 000 BTC vertė buvo tik 30 USD; daugiau ar mažiau tai buvo picos pristatymo kursas. Be abejo, tuo metu, kai visų laikų rekordas virto 2017 m. Pabaigoje / 2018 m. Pradžioje, ta pica staiga buvo verta beveik 200 mln..
Kiti šifravimo būdai
Deja, dauguma mūsų sąrašo elementų amžinai nepasieks daugumai žmonių. Tačiau vis dar yra būdų, kuriais galite naudoti kriptografiją savo kasdieniame gyvenime.
Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie dalykus, kuriuos galite nusipirkti naudodami „Bitcoin“, ir mūsų realių blokų grandinių naudojimo sąrašą.