Ką galite nusipirkti naudodami „Bitcoin“? 10 būdų išleisti savo kriptovaliutą
Galbūt kol kas negalėsite mokėti mokesčių naudodami kriptovaliutą, tačiau tai nereiškia, kad nėra daug kitų būdų išleisti savo bitkoinus, eterius ir kitus altkoinus.
Kurios monetos aiškiai naudojamos kaip valiuta?
„Bitcoin“ išlieka daug į priekį, kai realiame pasaulyje kriptografija yra naudojama kaip valiuta. Atminkite: skirtingai nuo daugelio nuo tada pasirodžiusių altcoinų, Satoshi Nakamoto įkūrė „Bitcoin“ specialiai siekdamas sukurti „peer-to-peer“ grynųjų pinigų sistemą.
Štai kaip Nakamoto aprašė Bitcoiną savo įvadiniame įraše apie „P2P Foundation“ forumai:
„Aš sukūriau naują atvirojo kodo P2P elektroninių pinigų sistemą„ Bitcoin “. Tai visiškai decentralizuota, be centrinio serverio ar patikimų šalių, nes viskas paremta kriptografiniu įrodymu, o ne pasitikėjimu. Naudojant kriptografiniais įrodymais pagrįstą el. Valiutą […] pinigai gali būti saugūs, o operacijos atliekamos be vargo “.
Po „Bitcoin“ monetų, kurios dažniausiai priimamos kaip valiuta, sąrašas labai koreliuoja su atitinkamos monetos rinkos viršutinės ribos dydžiu. „Ether“ ir „Litecoin“ yra antra ir trečia pagal iškilumą, tačiau šiek tiek kasant galima rasti vietų, kuriose bus priimami „Bitcoin Cash“, „Dash“, „Dogecoin“, „Monero“ ir kt..
Beje, čia yra 10 dalykų, kuriuos šiandien galite įsigyti naudodami kriptovaliutą.
1. „Windows“ ir „Xbox“ turinys
„Microsoft“ pirmą kartą pradėjo priimti „Bitcoin“ 2014 m. Bendrovė 2018 m. Pradžioje per avariją trumpam pristabdė sandorius, tačiau šią funkciją greitai atkūrė.
„Bitcoin“ galite naudoti žaidimams, filmams ir programoms pirkti „Windows“ ir „Xbox“ parduotuvėse. Tačiau negalite pervesti lėšų į „Microsoft“ internetinę parduotuvę.
2. Kava
2018 m. Rugpjūčio mėn. Kavos milžinė „Starbucks“ paskelbė, kad bendradarbiaus su „Microsoft“ naujojoje „Bakkt“ programoje. Bendrovė priims mokėjimus iš „Bakkt“ savo parduotuvėse ir taip leis jums įsigyti dienos latte su daugybe monetų.
Programa, kurią planuojama pradėti teikti 2018 m. Lapkričio mėn., Skirta šifravimui padaryti labiau prieinamą visuomenei, subūrus investuotojus, prekybininkus ir vartotojus po vienu stogu..
3. Namų dekoravimas
Norite pirkti naują valgomojo stalą ar šviežių patalynės? Galite kreiptis į „Overstock“. Internetinis mažmenininkas parduoda viską, pradedant vaikų žaislais, baigiant išmaniųjų namų sistemomis, tačiau didžioji jo katalogo dalis yra susijusi su interjero dizainu.
Bendrovė pradėjo priimti „Bitcoin“ 2014 m. Šiandien ji priima daugiau nei 60 kriptovaliutų dėl savo partnerystės su „ShapeShift“ birža. Natūralu, kad svetainėje palaikomos didelės monetos, tokios kaip „Ether“, „Litecoin“ ir „Dash“.
4. „Pastebin Pro“
„Pastebin“ yra gerai įsitvirtinusi kaip pirmaujanti internetinė teksto saugojimo paslauga. Šią svetainę dažniausiai naudoja programuotojai, norėdami dalytis kodo fragmentais, tačiau ji yra atvira visiems. „Pastebin Pro“ prideda papildomų funkcijų, tokių kaip aplankai, maketo pritaikymas, automatinis išsaugojimas ir padidintas maksimalus pastos dydis.
Už „Pastebin Pro“ galite sumokėti naudodami „Ether“. Tiesiog reikia išsiųsti 20 USD vertės kriptovaliutą į Pastebino viešąjį adresą.
5. Dovanų kortelės
Jei eisite į eGifter.com, galite įsigyti daugiau nei 250 skirtingų prekės ženklų dovanų korteles naudodami „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Ether“.
Šis metodas, be puikaus dovanojimo draugams ir šeimos nariams, taip pat suteikia galimybę netiesiogiai išleisti savo bitkoinus ir altkoinus įmonėse, kurios nepriima kriptovaliutos..
Keletas žinomiausių „eGifter“ siūlomų prekių ženklų yra „iTunes“, „Best Buy“, „Macy’s“, „Lowe“, „Dunkin Donuts“, „Uber“ ir „Target“..
6. Labdaros aukos
Vis daugiau labdaros organizacijų pradeda priimti aukas kriptovaliuta.
Vienas iš pavyzdžių buvo Seano forpostas. Tai didžiausias benamių maitinimo paslaugų tiekėjas Floridoje. Šiandien tai yra vienintelė benamių pagalbos labdaros organizacija pasaulyje, kuri gauna didžiąją dalį savo lėšų per kriptografiją.
Yra net altcoinas, vadinamas AidCoin, kuris buvo specialiai sukurtas siekiant palengvinti labdarą. Ar tai pavyks pasiekti ilgalaikėje perspektyvoje, dar reikia išsiaiškinti, tačiau verta stebėti.
7. Automobiliai
Dar 2014 m., Kai kriptografija dar buvo labai toli nuo pagrindinės visuomenės dėmesio, automobilių atstovybė Kalifornijoje pardavė „Tesla Model S P85“ klientui už 5447 LTC. Tuo metu tų monetų vertė buvo apie 90 000 USD. Šiandien – net ir po 2018 m. Katastrofos – jų vertė viršija 300 000 USD.
2018 m. Pirmą kartą pasauliniame garsiajame „Bonhams“ automobilių aukcione buvo priimta kriptografija. Tai leido žmonėms daug greičiau užbaigti savo pasiūlymus nei naudojant įprastą valiutą (kuri gali būti ne USD ir gali atvykti iš bet kurios pasaulio vietos)..
8. Prabangos prekės
Jei ieškote VIP bilietų į renginį, brangų laikrodį, retą paveikslą ar bet kokį kitą prabangos daiktą, turėtumėte apsilankyti „The White Company“. Jis priima visus savo daiktus „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir „Litecoin“.
9. Debesų kasybos sutartys
„Cloud Mining“ tampa populiariu būdu įsitraukti į kriptovaliutų kasybą. Galite mėgautis privalumais nereikalaudami sumokėti didelių pinigų sumų už aukščiausios klasės aparatinę įrangą.
Daugelis debesų kasybos bendrovių priima mokėjimą kriptovaliuta. Pavyzdžiui, Bitcoin.com kasybos telkiniuose bus BTC ir BCH.
10. VPT prenumeratos
Atsižvelgiant į tai, kad vienas iš pagrindinių VPN naudojimo pranašumų yra privatumas, galbūt nenuostabu, kad vis daugiau VPN teikėjų pradeda priimti mokėjimus Bitcoin ir kitomis kriptovaliutomis.
VPN įmonės, šiuo metu priimančios šifravimą, yra „AirVPN“, „VikingVPN“, „TorGuard“ ir „CloakVPN“. Žinoma, yra daugybė veiksnių, lemiančių VPN kokybę; mokėjimų priėmimas kriptografija yra palyginti nereikšmingas dalykas.
Ir sąrašas vis auga
Mūsų išvardyti pavyzdžiai nušviečia neįtikėtiną produktų, kuriuos galite įsigyti su kriptovaliuta, įvairovę.
Ir, žinoma, yra daugybė kitų dalykų, kuriuos mes nepaminėjome. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, interneto dizaino kompanijos, fotografijos studijos ir net žaidimų kompanijos – jūs tai pavadinsite, ir ten bus įmonė, priimanti mokėjimus kriptografija.
Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip pirmiausia įsigyti kriptovaliutą. Jei ketinate parduoti „Bitcoin“, ar svarstėte galimybę prekiauti ne biržoje?