5 keisti, įdomūs ir įdomūs „Blockchain“ projektai, apie kuriuos turėtumėte žinoti
„Blockchain“ turi daug protingų naudojimo būdų, bet kaip su keistu ir neįprastu? Čia yra keletas „blockchain“ projektų, kurie privers jus atlikti dvigubą pasirinkimą.
1. „Blockchain“ šaldytuvas
Taip, jūs teisingai perskaitėte. Saldytuvas. Veikia „blockchain“. Didžiausias Austrijos energijos tiekėjas „Wien Energie“ kartu su prietaisų gamintoju „Bosch“ gamino šį decentralizuotą šaldytuvą.
Iš pažiūros ši idėja skamba nenuobodžiai, tačiau jos idėja ir minties procesas yra stulbinantis. Šis šaldytuvas stebi, iš kur gaunama jo elektra, ar tai būtų vėjo jėgainių parkas, garo jėgainė ar saulės baterijos ant jūsų stogo.
Pagrindinė idėja yra ta, kad jūs galite pasirinkti elektrą, kad galėtumėte maitinti šaldytuvą. Nėra didelis anglies gerbėjas? Pirmiausia nustatykite atsinaujinančių energijos šaltinių pasirinkimą. Galite mokėti daugiau už tam tikrais būdais pagamintą elektros energiją, bet jūs ir toliau esate visiškai kontroliuojamas.
Kad būtų išvengta piktnaudžiavimo sistema, šis šaldytuvas naudoja „blockchain“ išmaniąsias sutartis šaldytuvo duomenims saugoti. Nepaminėta, kokia „blockchain“ valdo šią technologiją, tačiau galbūt tai yra „Ethereum“.
Šiuo metu šiuo šaldytuvu bandomieji bandymai atliekami su trimis klientais. Jei pasiseks, galite pamatyti daugiau panašių technologijų kaip greitai. Skaityti „blockchain“ šaldytuvo pranešimas spaudai sužinoti daugiau.
2. Česnakas (GRLC)
Prasidėjo kaip „Reddit“ pokštas, Česnakas džiaugiasi stebėtinu ilgaamžiškumu. Šis kriptovaliutos projektas net neturi svetainės, tačiau žmonės atsisako leisti jam mirti. Rašymo metu rinkos riba buvo 39 000 USD, o paros prekybos apimtis – 165 USD, „Garlicoin“ vargu ar griauna rekordus..
Kalėdų dieną 2017 m. „Reddit“ vartotojas „DigitalizedOrange“ sukūrė savo „Garlicoin“ subbredditą ir padegė internetą savo elegantiškai pavadintu įrašu..
Jei šis pranešimas gaus 30 000 teigiamų įvertinimų, aš padarysiu česnako duonos kriptovaliutą, vadinamą česnaku.
Nors entuziazmas nuo pat sukūrimo nuslūgo, „Garlicoin“ vis dar turi ištikimą gerbėjų ratą. Turėdamas daugiau nei 105 000 prenumeratorių savo „subreddit“ puslapyje, šis memas turi daugiau sekėjų nei daugelis socialinės žiniasklaidos įtakotojų. Tik nesakyk grafui Drakulai, gerai?
3. Plantoidas: „Blockchain“ pagrindu sukurta gyvybės forma
Plantoidų projektas yra įdomus. Šis projektas apibūdinamas kaip „gyvybės forma„ Blockchain “pagrindu“, tačiau šis projektas pakartoja augalinę gyvybės formą, tačiau „blockchain“. Tai nėra kai kurie nesusiję duomenys, pvz., Apie augalo detales, tai yra gyvas, augantis „blockchain“ pagrįstas „gyvenimo būdas“.
Šis Plantoidas yra bioninis padaras. Jo kūnas gyvena kaip metalinė konstrukcija, o siela gyvena savo blokinėje grandinėje.
Galutinis „Plantoid“ tikslas yra daugintis, todėl, norėdamas tai padaryti, jis priima „Bitcoin“ aukas savo paties „Bitcoin“ adresu. Kai projektas sukurs pakankamai Bitcoin, „Plantoid“ bandys daugintis. Tikriausiai tai reiškia, kad reikia sumokėti kam nors iš „Bitcoin“ už antrojo „Plantoid“ sukūrimą.
Jei atidžiau pažvelgsite į šį projektą, pamatysite, kad tai dalis meno instaliacijos, dalis „blockchain“ švietimo šaltinis. Nors galėtumėte teigti, kad tai sukčiavimas, siekiant apiplėšti žmonėms sunkiai uždirbtas kriptovaliutas, tai vis tiek yra įdomus projektas. Gyva kvėpavimo meno instaliacija, paremta „Bitcoin“. Tai kripto atitikmuo tamagotchi.
4. „Blockchain Mozzarella“
Italijos pieno gamintojas Spinosa blokų grandinėje yra vienas iš jų „Mozzarella“ sūrių. Gerai, jūs negalite atsisiųsti sūrio, bet galite tiksliai stebėti, iš kur jūsų produktai. Naudodami „Blockchain kokybės sertifikatą“, esantį ant kiekvieno pakelio, galite pamatyti visus sūrio tiekimo grandinės aspektus, susijusius su kiekvieno sūrio gamyba..
„Spinosa“ bando užtikrinti 100% savo produktų atsekamumą, o šiomis paskutinėmis pastangomis siekiama kovoti su padirbto itališko maisto augimu. Per „blockchain“ kokybės sertifikatą (tai yra QR kodas jums ar man) galite atsekti kiekvieną sūrį jo perdirbimo ir pakavimo etapais iki jo kilmės ūkio.
Mes nesame visiškai tikri, kodėl „Spinosa“ pasirinko „blockchain“ šiems duomenims saugoti, taip pat nežinome konkrečios įgyvendinimo informacijos. Galbūt jiems buvo patrauklus nepakitęs „blockchain“ pobūdis.
5. „Blockchain“ vestuvės
Dar 2014 metais amerikiečių pora tapo pirmąja surengusi „blockchain“ vestuves. Jie naudojo „Bitcoin“, kad išsaugotų savo santuokos duomenis, taigi nėra taip, kad jie susilietė su „blockchain“ ar bet kokiu kitu mokslinės fantastikos stiliaus papildymu.
Davidas Mondrusas ir Joyce’as Bayo susituokė per tradicinę valstybės tarnybą. Vėliau jie dalyvavo „Bitcoin“ konferencijoje Disneilende, Floridoje, ir pateikė savo informaciją „Bitcoin“ blokų grandinei išleisdami 0,1 BTC ir tada pasidalindami savo operacijų QR kodais..
Nors neįprastas pasirinkimas vestuvėms, pora nenorėjo apibrėžti savo santykių vieno subjekto ar organizacijos.
Mes tikime, kad kaip ir „blockchain“, mūsų meilė ir santuoka yra amžinai ir kad mūsų santykiai nėra apibrėžti vyriausybių ar bažnyčios. Taigi savo įsipareigojimų vienas kitam įtvirtinimas „blockchain“ prieš draugus yra mums labai brangus
Nors šis įkvepiantis meilumo pasirodymas nebuvo privalomas, laimingai porai to pakako. Galbūt ateityje matysime teisiškai įpareigojančius ikivedybinius susitarimus, sudaromus pagal pažangias sutartis, su sąlyga, kad santuoka iširs, kai sąlygos bus automatiškai vykdomos.
Tai bus keista (gerąja prasme)
Šie projektai rodo keistą ir neįprastą „blockchain“ pusę. Nors jie gali pasirodyti keistai, daugelis jų turi teisėtų ir naujų naudojimo atvejų.
Per daugelį metų nuo „Bitcoin“ sukūrimo buvo daug bandymų pasinaudoti „blockchain hype“. Vienu metu pakeitus įmonės pavadinimą, įtraukiant žodį „blockchain“, akcijų kainos pakilo pagrįstai. Visi šie projektai turi protingą tikslą ir rodo, kad „blockchain“ naujovių lygis yra toks pat greitas kaip ir anksčiau.
Jei ieškote protingesnio sąrašo, perskaitykite Dano kūrinį apie realaus pasaulio blokų grandinės naudojimą.