Dėl to, kad bitkoinas rinkoje greitai išplito, žymiai išaugo įvairių biržų ir prekybos platformų skaičius. Tampa sudėtinga nustatyti patikimą kriptovaliutų tvarkymo vietą. Taigi šis straipsnis gali būti tikrai naudingas, ypač tiems, kurie susidūrė Binansas prekybos bitkoinais platforma ir tik dvejoja dėl jos patikimumo.
Santrauka: Pirkite „Bitcoin“ naudodami „Binance“
- Prisiregistruokite paskyroje Binansas ir patvirtinkite savo el. pašto adresą, kad pradėtumėte prekybą.
- Eikite į puslapį „Indėlis“ ir pasirinkite kriptovaliutą, kurią norite įnešti, kad gautumėte bitkoinų.
- Eikite į „Exchange“ skirtuką ir spustelėkite „Basic“, kad patektumėte į biržos rinką.
- Įdėkite norimo įsigyti BTC sumą parduodant norimą kriptografinę monetą spustelėdami prekybos poros piktogramą (pavyzdžiui, DASH / BTC).
- Užpildę formą, spustelėkite „Parduoti monetą“ ir patikrinkite likutį, kad patikrintumėte apyvartą.
- Eikite į skirtuką „Išėmimas“ ir išsiųskite monetas už „Binance“ ribų į savo išorinę piniginę.
„Bitcoin“ yra ekonominė išvestinė finansinė priemonė – kriptovaliuta, naudojama prekybai ir pirkimui internetu. „Bitcoin“ taip pat yra decentralizuota kriptovaliuta, kuri įsitvirtino kaip visuotinis mokėjimo metodas, ir tai yra pirmoji kriptovaliuta, pasirodžiusi internete. Kaip ir bet kuri valiuta, mainų platformos veikia tik internete, sukurtos kriptografijos investuotojams prekiauti, pirkti ir parduoti šias monetas su pelno marža, kaip ir bet kurioje kitoje „fiat“ valiutų biržoje..
Bitcoins yra lengvai valdomi ir gali būti naudojami lengvai perkant produktus ir paslaugas. Šioje apžvalgoje mes pereiname BinansasGalimybę užtikrinti pakankamą maržos prekybos rinką, saugumo funkciją, mokesčius ir limitus. Sukuriame privalumus ir trūkumus, kad palygintume platformą su kitomis panašiomis prekybos biržomis.
Kas yra Binance?
Binansas yra viena iš populiariausių BTC biržų šiais laikais, jos būstinė įsikūrusi Kinijoje. „Binance“ suteikia savo vartotojams prekybos rinkinių rinkinį, suteikdamas jiems universalių įrankių, skirtų analizuoti ir įvertinti prekybą BTC.
Nepaisant įkūrimo 2017 m., „Binance“ sugebėjo įsitvirtinti tarp BTC prekybininkų. Šiemet tai laikoma viena didžiausių bitkoinų prekybos biržų. Bendrovė paskelbė, kad „Binance“ ketina atidaryti filialą Maltoje, kad išvengtų griežtų prekybos bitkoinais apribojimų ir naudotojams teiktų pigesnes paslaugas..
„Binance“, kaip ir kitos kriptovaliutų biržos, veikia internete per savo svetainę, teikdama realaus laiko kriptografinės prekybos funkcijas, naudodama USD kaip vertės indeksą.
Galimos kriptovaliutos
Binansas teikia įvairias kriptovaliutas, iš kurių galima prekiauti, įskaitant savo kriptovaliutą „Binance Coin“ (BNB). „Binance“ taip pat leidžia prekiauti bitkoinais, „Ethereum“, „Verge“, „Trons“, „Litecoin“, „QLinks“, „Syscoin“ ir daugeliu kitų..
Tiesą sakant, „Binance“ palaiko maždaug 100 skirtingų galimų kriptovaliutų, suteikdama platų pasirinkimą prekybos strategijoms. „Binance“ pateikia dabartinius atnaujintus tarifus, lygindami skirtingas kriptovaliutas, kad palengvintų prekybą savo klientams.
Ar tai palaiko mano šalį?
Binansas dirba su daugeliu pasaulio šalių ir tarnauja daugeliui prekybininkų, kilusių iš skirtingos aplinkos. Tačiau vienintelis apribojimas, išskyrus regionus, kuriuose kriptovaliutos yra uždraustos, yra dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA). Norėdami susikurti sąskaitą, turėsite iš platformos gauti tekstą, kad galėtumėte tęsti prekybą.
Taigi bendrovė pateikia šalių, kurias palaiko SMS autentifikavimu, sąrašą. Jei atsitiktinai gyvenate vienoje iš išvardytų šalių, turite teisę prekiauti „Binance“ prekybos rinkoje.
Kuriuos mokėjimo būdus palaiko Binance?
At Binansas, galite prekiauti kriptovaliutomis tik tuo metu, kai „Binance“ negalima naudoti „fiat“ pinigų, juos įnešti ir atsiimti. Platforma yra griežtai „crypto-to-crypto Marketplace“, kurioje negalima naudoti tokių valiutų kaip USD ir EUR..
Kripto monetos yra kitokia istorija, nes jūs turite daug jų naudoti. Bendrovė taip pat palaiko ICO ir jų žetonus, o tai reiškia, kad galite investuoti į lėšų rinkimą, gali tikėtis, kad jos moneta bus įtraukta į „Binance“, jei jie bendradarbiaus su platforma.
Saugumas ir sąskaitos sauga
Binansas yra saugi vieta dirbti su BTC. Tačiau bet kuris senovinis prekybininkas kriptografija jums pasakys, kad geriausia praktika yra turėti išorinę piniginę, kuri palaiko jūsų monetas dėl daugybės įsilaužimų. Nepaisant to, saugumo funkcijos yra svarbios, o „Binance“ atlieka tvirtą darbą užtikrindama saugią aplinką prekybai.
Įdomu tai, kad „Binance“ siūlo unikalų galvosūkį primenančią „Captcha“, kurią sunku užpildyti pradedantiesiems. Tai siūlo unikalų požiūrį į įsilaužimo robotus, kai stumiate kūrinį į tam skirtą vietą.
Taip pat turite „2FA“, el. Pašto pranešimų sistemą, API ir slaptažodžių tvarkytuvę, kurios padės apsaugoti monetas.
Ar „Binance“ turi perdavimo limitus?
Nėra jokių indėlių apribojimų, kiek monetų norite pervesti Binansas, bet jūs turite atsisakymo apribojimų. Šiuo metu patvirtinti vartotojai gali išstumti 50 BTC už „Binance“ ribų, o nepatvirtintose paskyrose yra 2 BTC dienos apribojimai. Abiem atvejais mes manome, kad šios ribos yra pakankamos, nes dauguma investuotojų iš pradžių neturi tiek monetų.
Mokesčiai
At Binansas, deponavus monetas, turite 0,1% prekybos mokesčio už visus savo sandorius. Tai reiškia, kad indėliai atliekami nemokamai, suteikiant jums galimybę prekiauti su labai mažomis sąnaudomis, palyginti su kitomis platformomis.
Išmokos už grąžinimą nurodomos tinklo sąnaudose, kurios grąžinamos kalnakasiams. „Binance“ neprisiima šių išlaidų, nes jie paprasčiausiai jas surenka iš jūsų ir perduoda kalnakasiams kaip premijas, kai jiems suteikiamos partijos..
Kaip tai veikia?
Pinigų prielaida Binansas yra labai paprasta. Jūs įnešate monetas į turgų ir sukeiskite jas su kitais altcoinais, kad galėtumėte žaisti su rinkos lyderiais ir uždirbti daugiau kriptų. Kainos keičiamos realiuoju laiku.
Jūs turite galimybę naudoti pagrindinę arba pažangiąją rinkos sąsają, kuri siūlo skirtingą kainų ir apimties diagramų analizę.
Ar tai saugu?
Santykinai kalbant, Binansas yra laikoma viena iš saugių biržų jūsų BTC saugoti internete. Tačiau, kaip minėta anksčiau, bet kuris prekybininkas veteranas rekomenduoja, jei įmanoma, perkelti savo BTC į aparatinės įrangos piniginę.
Nors tikimybė, kad į jūsų sąskaitą bus įsilaužta, jei laikysitės protingų saugumo patarimų ir elgesio, yra šiek tiek maža, tai vis tiek yra rizika. Taigi, atsiimdami savo BTC, galite sumažinti tokią riziką tuo atveju, jei neketinate iš karto naudoti savo kriptografijos..
Prekybos platforma
Binansas siūlo ribotos maržos prekybos rinką, kurioje pagrindinės prekybos funkcijos yra „Limit“, „Market“ ir „Stop-Limit“ pavedimai. Tai padeda pasirinkti laiką ir vertę, norint pirkti ar parduoti pavedimus „Binance“, tačiau tai gali būti labiau vertinama kaip mainai, o ne prekybos veikla. Jūs taip pat turite galimybę panaudoti savo užsakymus, kai skolinatės papildomas monetas, kad padidintumėte savo pelną, naudodamiesi rinkos tendencijomis.
Pradedantiesiems nerekomenduotume naudoti finansinio sverto funkcijos, kol jie nesupranta rinkos rodiklių, nes yra didelė tikimybė pamesti monetas..
Ar „Binance“ palaiko savo klientus??
Vienas aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra jų klientų aptarnavimo lygis. Kaip labai svarbi aptarnavimas po pardavimo, Binansas turi aktyvią klientų palaikymo komandą, kuri teikia atsakymus į klientų klausimus ir DUK, susijusius su dažniausiai pasitaikančiais klausimais ir trikčių šalinimu. Geriausias būdas susisiekti su komanda yra el. Paštu, nes jie atveria giją tęsdami jūsų susirūpinimą.
Tačiau „Binance“ neteikia klientų aptarnavimo pagalbos telefonu ir jų negalite pasiekti nei skambindami, nei naudodamiesi interneto pokalbiais. Tai galima laikyti kritiniu trūkumu, kuris, tikiuosi, palaikymo komanda pateiks svetainę. Paprastai atsakymus galite rasti naršydami DUK svetainėje.
Kaip nusipirkti „Bitcoins Binance“?
Procesą pradėsite registruodami nemokamą paskyrą ir patvirtindami savo el. Pašto adresą. Kai tai padarysite, turite įnešti kriptografines monetas, kad galėtumėte jas pakeisti į BTC. Tai darote spustelėdami mygtuką „Įnešti“, esantį skirtuke „Lėšos“.
Tada spustelėkite norimo skaitmeninio monetos mygtuką „Įnešti“ naujame puslapyje, kad gautumėte pervedimo formą, panašią į paveikslėlyje parodytą puslapį..
Dabar turite balansą, kurį galite naudoti prekybai skirtuke „mainai“. Spustelėkite jį ir užpildykite mainų puslapio dalį „Parduoti“, tada spustelėkite „Parduoti monetą“, kad pakeistumėte norimą monetą su bitkoinu.
Pamatysite, kad BTC yra deponuojami jūsų Binansas balansą, kurį turėtumėte atsidėti prie savo išorinės piniginės. Eikite į skirtuką „Lėšos“ ir spustelėkite mygtuką „Išėmimai“, jei norite perkelti bitkoinus už „Binance“ ribų.
„Binance“ vs kitos platformos
Yra daugybė mainų prekybos platformų, kurias galite naudoti norėdami gauti bitkoinus, o kiekvienas iš jų teikia savo paslaugas ir unikalias funkcijas per savo svetaines. Kaip prekybos platforma, Binansas reikia palyginti su kitomis panašiomis platformomis, kad būtų tinkamai išaiškinti jos pranašumai ir trūkumai, pvz., su „Bitfinex“ ir Kraken kurie abu siūlo maržinės prekybos rinką.
prieš „Bitfinex“
„Bitfinex“ yra amerikiečių birža, kurios būstinė yra JAV. Tai yra didžiausia platforma kalbant apie USD prekybą BTC ir jau kurį laiką yra rimta šios srities žaidėja. Nors kriptovaliutų skaičius jų yra daug, nė iš tolo neprilygsta Binansas turi siūlyti. Mainais jis siūlo prekybą USD ir EUR valiutomis, ko „Binance“ šiuo metu neturi. „Bitfinex“ reikalauja, kad prekybininkai patikrintų savo sąskaitas su nuskaitytu ID, o „Binance“ tai palieka kaip pasirinkimą.
„Bitfinex“ ir „Binance“ taip pat turi daug panašumų dėl to, kad abu užsiima prekyba maržomis. Mokesčių struktūros yra labai panašios kainos, nors „Bitfinex“ naudojasi gamintojo / gavėjo sąnaudų struktūra.
vs Kraken
Kraken turi pranašumą prieš Binansas kalbant apie „fiat“ valiutas, panašiai kaip „Bitfinex“ daro. „Kraken“ palaiko prekybą su EUR ir yra laikoma viena iš EUR į BTC prekybos lyderių šifravimo rinkoje. „Kraken“ taip pat yra labiau įsitvirtinęs pramonėje, o ilgesnė jo trukmė rinkoje suteikia pranašumų prieš naujas svetaines, tokias kaip „Binance“..
Be to, „Kraken“ yra saugiau saugoti; kriptos yra saugomos „saugyklose“ arba „šaltose saugyklose“, ribojančios saugumo riziką, jei norite palikti savo BTC biržoje. Tačiau kalbant apie prekybos mokesčius, „Binance“ teikia daugiau galimybių tarifų ir prekybos mokesčių nuolaidų atžvilgiu.
DUK
Ar „Binance“ turi mobiliąją programą?
Kai kurie prekybininkai pirmenybę teikia pirštų galiukais, o ne kompiuteriais ar namuose esančiomis nešiojamųjų kompiuterių klaviatūromis. Taigi mobiliosios programos turėjimas yra gera nauda klientams, ypač jei prekybininkai nori greitai prieinamų prekybos įrankių. Atsižvelgiant į šį klausimą, Binansas išleido savo „Android“ ir „iOS“ programas 2017 m., leisdami vartotojams savo mobiliaisiais telefonais išbandyti ir peržiūrėti prekybą BTC šalia svetainės..
Ar „Binance“ yra suktybė?
Paprastai internetinėms mainų ir prekybos platformoms, vykdančioms kriptografinius sandorius, nereikia vadovautis reguliavimo institucijomis ar finansų institucijomis. Galų gale, dauguma kriptovaliutų yra decentralizuotos pagal savo pobūdį. Atsižvelgdamas į tai, Binansas yra vis dar jauna prekybos platforma, palyginti su konkurentais.
Tačiau iki šiol niekada nebuvo įsilaužta, nes kai kurie teigia, kad tai yra nauja priežastis, dėl kurios ji vis dar yra saugi, o tai yra pliusas, palyginti su kitomis, žymesnėmis biržomis, kurios buvo nulaužtos, nepaisant griežto saugumo. Iki šiol „Binance“ teikia patikimą platformą ir puikų klientų aptarnavimą, o patobulinimai visada laukiami.
Binance ir ICO Kinijoje
ICO (pradinis monetų siūlymas) yra kruopštus investavimo metodas, kuris išpopuliarėjo daugiausia dėl visame pasaulyje išaugusio kriptografijos naudojimo. Dėl naujos ir išvestinės formos jos praktika yra uždrausta daugelyje finansinių regionų visame pasaulyje. Garsiausias pavyzdys yra Kinija.
ICO iš esmės yra kapitalo šaltinis; žmonių, norinčių investuoti į naują prielaidą, perduoda savo kriptografijas pradedančiajam subjektui ar paskirtam projektui. Kadangi Kinijos vyriausybė griežtai kontroliuoja savo finansų rinkas, tai, kad kažkas toks privatus, kaip ICO, prieštarauja jų reglamentams. Taigi dabar neįmanoma pradėti kurti ICO Kinijoje, taip pat negalite į juos investuoti, jei atsitiktų ten gyventi.
„Binance“ premijos programa
Daugybė mainų ir prekybos platformų naudojasi savo paslaugų reklamavimo praktika. Binansas kartais pateikia 50% rekomendacinių premijų kodus ir 50% nuolaidą, kai sprendžiate savo pačios Binance žetoną BNB.
Tačiau premijų programa yra kažkas kita. Jei nurodysite draugui tęsti prekybą su „Binance“, gausite 50% jų prekybos komisinių kaip premiją. Akivaizdu, kad tai gali būti gana gera prekyba tiek naujiems, tiek patyrusiems prekybininkams.
Tokios svetainės kaip „Binance“
Šalia ankstesnių svetainių, palyginti su Binansas, kuris buvo Kraken ir „Bitfinex“, yra kitų „Binance“ alternatyvų ir panašių svetainių, tokių kaip „eToro“, Bittrex ir Poloniex. Jūs neturite apriboti savo prekybos galimybių tik „Binance“, nes galite pasirinkti bet kurią iš šių galimybių. Taigi kviečiame jus peržiūrėti mūsų straipsnius apie šias kitas platformas, kuriose galėsite pasimėgauti marža ir paprasta mainų veikla.
„eToro“ pateikia įdomią prielaidą apie „prekybą kopijavimu“, tai yra procesas, kai pirmaujantys prekybininkai kopijuoja geriausią prekybos praktiką ir seka jų sėkmingais modeliais. Tačiau tam reikia daugiau valdyti portfelį, nes yra ilgalaikio prekybos strategijos naudojimo rizika, kai galite prarasti didelę dalį savo investuojamo kapitalo.
Taigi, mes peržiūrėjome platformą, atsižvelgdami į jos „copy-paste“ prekybos paslaugas, maržos prekybos rinką, mokesčius ir struktūras, kurias turėtumėte patikrinti. Taip pat pateikiame nuoseklius vadovus, kaip ten nusipirkti bitkoinų ir kokius privalumus bei trūkumus „eToro“ turi kaip bitkoinų teikėjas.
„Bittrex“ apžvalga
Bittrex yra mainų ir internetinė prekybos platforma, veikianti iš JAV. Ji buvo įkurta 2014 m. Ir buvo viena iš ankstyvųjų panašių platformų Binansas. „Bittrex“ prekybai teikia platų asortimento asortimentą, taip pat garsėja savo saugumo priemonėmis ir saugumu, užtikrindama vieną saugiausių mainų visame pasaulyje..
Apie „Poloniex“
Poloniex yra toks panašus į Binansas, kad tarp šių dviejų mainų nustatyta labai nedaug skirtumų. Ji siūlo prekybą kriptografija-kriptografija, panašiai kaip „Binance“, ir veikia su daugybe altcoinų, kurių pagrindinė prekybos valiuta yra bitkoinas. Kadangi jie nesiūlo „fiat“ pinigų kaip prekybos turto, turėtumėte perskaityti mūsų apžvalgą apie platformą, nes mes teikiame bendruosius patarimus, kaip naudotis rinka.
Jei šis straipsnis apie „Binance“ praleido kai kuriuos jūsų ieškotus atsakymus, nedvejodami susisiekite su mumis „BitcoinBestBuy“ ir mes juos pateiksime kuo greičiau.